Послуги Делегування доменів Хостінг VDS Реєстрація IP та AS
 

Термінологія.


Доменне ім’я (домен) – область простору ієрархічних імен мережі Інтернет, що позначається унікальним доменним іменем, обслуговується набором серверів доменних імен (DNS) та централізовано адмініструється.


Делегування домену – розміщення інформації про доменне ім’я та серверах доменних імен (DNS), що йому відповідають на серверах DNS верхнього рівня, що забезпечує функціонування домену в мережі Інтернет.


DNS (англ. Domain Name System – система доменних імен) – система, що дозволяє перетворювати символьні імена доменів у IP-адреси (та навпаки) у мережах TCP/IP.


DNS-сервер. Необхідною умовою для використання доменного імені в мережі Інтернет є делегування домену (встановлення відповідності доменного імені з відповідним фізичним сервером або серверами). Працездатність делегованого домену забезпечується серверами DNS – програмно-апаратними комплексами, що містять необхідну інформацію про домен та надають її у відповідності до технічних вимог мережі Інтернет.


IP-адреса – унікальна адреса пристрою (комп’ютера, мережевого пристрою), що підключений до Інтернету або локальної мережі. IP-адреса уявляє собою 32-бітне (за версією IPv4) або 128-бітне (за версією IPv6) двійкове число. Загальноприйнятою формою запису IP-адреси (IPv4) є запис у вигляді чотирьох десяткових чисел (від 0 до 255), що розділені між собою крапками (наприклад, 192.168.0.1). Розподіленням IP-адрес займаються регіональні Інтернет-реєстратори (Regional Internet Registry, RIR).


Реєстрант – особа, що користується та розпоряджається доменним іменем на протязі строку реєстрації на основі договору з Реєстратором. Реєстрант є Адміністратором відповідного доменного імені.


Реєстратор – юридична особа, що надає Реєстрантам послуги, необхідні для делегування ним домену, а також, що виконує технічні заходи із забезпечення даної процедури й передачі необхідної інформації у реєстраційну базу даних.


Реєстр – центральна база даних домену, що містить інформацію про зареєстровані доменні імена, адміністраторів доменів, іншу інформацію, що необхідна для функціонування й обслуговування доменів.


Реєстрація доменних імен.

Для реєстрації доменних імен Вам необхідно підписати Угоду з ТОВ «Вебер», а також сплатити наданий рахунок на реєстрацію обраного Вами доменного імені. Одразу після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок обране Вами доменне ім’я буде зареєстроване.

Наголошуємо на тому, що для коректної реєстрації Вам необхідно зареєструватися в базі даних UANIC (посилання для реєстрації запису фізичної особи - https://hostmaster.ua/uanic_new/, посилання для реєстрації запису юридичної особи - https://hostmaster.ua/?uanew2 ). Ім’я Вашого запису необхідно надати разом з копіями необхідних документів для підписання Угоди.


Наголошуємо на тому, що для реєстрації доменного імені другого рівня .UA необхідно мати зареєстровану в Україні торгову марку, що співпадає з назвою домену, що реєструється.


Порядок супроводу доменного імені у випадку, коли воно не обслуговується Реєстратором


Продовження делегування доменних імен.

Для продовження делегування Вашого доменного імені Вам необхідно надіслати нам відповідну заявку та сплатити виставлений рахунок. Операцію буде виконано одразу після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок.


ТОВ "Вебер" надає послуги із делегування доменних імен та/або розміщення сторінок Замовника (хостінгу) на підставі публічного договору-оферти, з яким Замовник погоджується під час реєстрації web-сайті https://billmgr.webber.net.ua:1500/. У випадку, якщо Замовнику необхідний письмовий договір, він має направити запит до служби підтримки клієнтів ТОВ «Вебер» на електрону адресу info@webber.net.ua або за телефоном +380(44)595-59-54. Після підписання двох екземплярів договору з нашого боку вони будуть направлені на вашу поштову адресу.

Звертаємо Вашу увагу на те, що договір є публічним договором приєднання, умови якого відповідно до норм законодавства встановлюються однаковими для всіх замовників, даний договір може бути укладений лише шляхом приєднання Замовника до запропонованого договору в цілому, Замовник не може запропонувати свої умови договору.


Договір-офертаВидалення доменного імені.

За Вашим бажанням домен може бути видалений до закінчення терміну його делегування. Для цього Вам необхідно надіслати ТОВ «Вебер» відповідну заяву. Операцію буде виконано одразу після отримання заяви за умови відсутності заборгованості у оплатах наданих послуг.

Зразок заяви для клієнтів-фізичних осіб. (.DOC)

Зразок заяви для клієнтів-фізичних осіб. (.PDF)

Зразок заяви для клієнтів-юридичних осіб. (.DOC)

Зразок заяви для клієнтів-юридичних осіб. (.PDF)


Переведення доменного імені до іншого Реєстратора.

Для переведення доменного імені від ТОВ «Вебер» до іншого Реєстратора Вам необхідно надати нам відповідну заяву. Операцію буде виконано одразу після отримання заяви, за умови відсутності заборгованості у оплатах наданих послуг.

Зразок заяви для клієнтів-фізичних осіб. (.DOC)

Зразок заяви для клієнтів-фізичних осіб. (.PDF)

Зразок заяви для клієнтів-юридичних осіб. (.DOC)

Зразок заяви для клієнтів-юридичних осіб. (.PDF)


Передання прав на доменне ім’я.

Для передання прав на доменне ім’я Вам необхідно надіслати відповідну заяву.

Зразок заяви для клієнтів-фізичних осіб. (.DOC)

Зразок заяви для клієнтів-фізичних осіб. (.PDF)

Зразок заяви для клієнтів-юридичних осіб. (.DOC)

Зразок заяви для клієнтів-юридичних осіб. (.PDF)

 

Регламент публічних доменів

 

Правила домену .UA


Регламент домену .COM.UA


Регламент домену .KIEV.UA


Регламент публічного Інтернет - сервісу WHOIS.


Відповідальність.

Адміністратор та Оператор Реєстру не несуть жодної відповідальності щодо наслідків використання або неправомірного використання доменних імен Реєстрантом, у тому числі перед третіми особами, а також щодо порушення Реєстрантом будь-яких прав третіх осіб.